Hotel Ognisty Ptak
przyjazd
07
kwi 2020
wyjazd
08
kwi 2020
kup voucher
Hotel Ognisty Ptak
Grzegorz GoorooTyszkiewicz
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Grzegorz GoorooTyszkiewicz

11 czerwca 2020r., o godz. 21.00
Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy na "bożociałowy" koncert w Tawernie Albatros, podczas której wystąpi Grzegorz "Gooroo" Tyszkiewicz

Grzegorz "Gooroo" Tyszkiewicz to postać charyzmatyczna. Do 2006 r. udzielał się scenicznie wraz z zespołem Smugglers. Obecnie koncertuje solowo z gitarą, czasem w towarzystwie skrzypka. Po nagraniu i wydaniu w 2009 r. solowej płyty "To mi gra" zaprosił do współpracy koncertowej muzyków, którzy brali udział w sesji nagraniowej. I tak powstał GooRoo Band. Zespół wystepuje na festiwalach i koncertach szantowych. Jego stylistyka wpisuje sie w obszar muzyki folk-rock.

Koncerty Grzegorza to chwile znamienne. GooRoo brzmi wtedy zupełnie inaczej niż jego wcześniejsza mocno rockowa formacja. Śpiewa delikatnie, z przejęciem, potrafi rozkołysać słuchaczy, którzy zwykle słuchają go w ciszy i skupieniu. "North-West Passage" w jego wykonaniu (ze wspaniałym tekstem Doroty Potoręckiej) jest wyznacznikiem tego stylu - niezapomnianego i jedynego w swoim rodzaju.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij