Hotel Ognisty Ptak
przyjazd
18
lip 2019
wyjazd
19
lip 2019
kup voucher
Hotel Ognisty Ptak
Koncert EKT Gdynia

Koncert EKT Gdynia

25 lipca 2019r. o godz. 21.00.
Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na kolejną czwartkową odsłonę wakacyjnych koncertów szantowych w Tawernie Albatros, podczas której wystąpi EKT Gdynia.

Zespół EKT- Gdynia powstał w 1986 roku. Początkowo związany z nurtem piosenki turystycznej występował i zdobywał nagrody na festiwalach piosenki turystycznej i studenckiej takich jak:

  • WŁÓCZĘGA w Zielonej Górze,
  • YAPA w Łodzi,
  • BAZUNA,
  • BAKCYNALIA w Lublinie i wiele innych.


Twórczość zespołu to piosenki turystyczne, ballady, piosenki o tematyce piwnej i oczywiście piosenki żeglarskie. Te ostatnie dominują w twórczości zespołu. Od wielu lat EKT- Gdynia to jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów szantowych. Występuje z powodzeniem na scenach największych i najlepszych festiwali szantowych ( SHANTIES w Krakowie i Charzykowych, SZANTY we Wrocławiu, SZANTY w Giżycku, TRATWA w Katowicach, KNAGA ‘2001, 2002, 2004 w Toronto, Montrealu i wielu innych). Zespół nagrał teledyski dla TVP i niemieckiej telewizji ZDF.

EKT- Gdynia doskonale potrafi łączyć rockowe brzmienie i spokojną, stonowaną balladę. Potrafi bawić i wzruszać zróżnicowaną wiekowo publiczność. Grono fanów zespołu to zarówno kilkuletnie dzieci, jak również młodzież i dorośli.
Rok 2016 to rok, w którym zespół obchodził 30-lecie istnienia.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij