Hotel Ognisty Ptak
przyjazd
18
cze 2021
wyjazd
19
cze 2021
kup voucher
Hotel Ognisty Ptak
Grzegorz Polakowski akustycznie
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły wydarzenia

Grzegorz Polakowski akustycznie

04 czerwca 2021r., o godz. 21.00
Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert w Hotelu Ognisty Ptak***, podczas której wystąpi Grzegorz Polakowski akustycznie.

Grzegorz Polakowski występuje na scenie od piętnastu lat. Jest liderem zespołu OKAW Sztorm. Tworzy niepowtarzalny klimat podczas solowych występów w repertuarze muzyki żeglarskiej, szeroko pojętej poezji śpiewanej i starego, dobrego, polskiego rocka.

OKAW Sztorm jest zespołem szantowym, o zabarwieniu folkowym, który istnieje od 2004 roku. Zespół zdobył wiele nagród głównych i publiczności ważniejszych festiwali muzyki szantowej w Polsce: „Kopyść” w Białymstoku, „Festiwal piosenki żeglarskiej i morskiej – Szanty w Giżycku”, „Rafa” w Radomiu, Festiwal Rockshantowy „Serwy”, „Szanty we Wrocławiu”. W swoim dorobku ma trzy wydawnictwa płytowe: Składanka „Rock n'Shanty” (Gniazdo Piratów, Warszawa), Składanka „Dźwięki Ełku”, „OKAW Sztorm – Dezeta live”  autorska płyta koncertowa. 

 
 
 
Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij