Hotel Ognisty Ptak
przyjazd
18
sty 2022
wyjazd
19
sty 2022
kup voucher
Hotel Ognisty Ptak
Mietek Folk - Mazurska Aleja Gwiazd Szantowych

Mietek Folk - Mazurska Aleja Gwiazd Szantowych

17 czerwca 2022 r., o godz. 21.00.
Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy na wyjatkowy koncert legendarnego zespołu Mietek Folk, który specjalnie wystąpi dla Państwa w piątek 17 czerwca 2022r. w naszej Tawernie. Przed koncertem nastąpi uroczyste odłonięcie płyty zespołu w Mazurskiej Alei Gwiazd Szantowych. Mietek Folk będą trzecim zespołem uhonorowanym swoją gwiazdą zaraz po EKT Gdyni i The Nierobbers.

Zespół powstał na przełomie 1988/1989 roku w Bartoszycach (jako kontynuacja kabaretu „Po 13-tej” założonego w bartoszyckim liceum), kiedy to powstał cykl piosenek o piratach zatytułowany „Jolly Roger”. Zespół (już jako „Mietek Folk”) w początkach swojej działalności artystycznej brał udział m.in. w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej w Warszawie, przeglądach piosenki turystycznej (YAPA, BAZUNA). W kolejnych latach zespół zaczął pojawiać się na festiwalach piosenki żeglarskiej i szantowej w Gdyni, Giżycku, Węgorzewie, Białymstoku, Mikołajkach, Krakowie, Warszawie i Olsztynie. Obecnie zespół koncentruje się bardziej na koncertach niż na konkursowych zmaganiach. Zapraszany jest do udziału w najważniejszych imprezach żeglarskich nie tylko z uwagi na repertuar, ale też ze względu na widowiskowy show (barwne stroje z epoki wielkich żaglowców), towarzyszący koncertom.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij