Hotel Ognisty Ptak
przyjazd
18
lip 2019
wyjazd
19
lip 2019
kup voucher
Hotel Ognisty Ptak
Martinz Band

Martinz Band

11 lipca 2019r. o godz. 21.00.
Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy na kolejną czwartkową odsłonę wakacyjnych koncertów szantowych w Tawernie Albatros, podczas której wystąpi Martinz Band.

Zespół Martinz Band powstał w 2012 r. i do tej pory zagrał już na wielu imprezach firmowych, weselach, koncertach plenerowych, w tawernach szantowych i pubach.

Muzyką początkowo były naturalnie szanty w rozrywkowo – współczesnych aranżacjach z racji zamieszkania członków zespołu nad pięknymi jeziorami Giżycka i Ełku, ale nie na tym kończy się repertuar. Zespół jest szczęśliwy, gdy goście na ich koncertach/imprezach dobrze się bawią, a po jakimś czasie miło wspominają udaną zabawę.
Skład ten wykonuje szeroko pojętą muzykę rozrywkową grając stare hity, jak i te najnowsze. Każdy z członków zespołu poszerza do dziś swój warsztat ucząc się od znakomitych muzyków, profesorów, jak i grając w zespołach o różnej stylistyce muzycznej. Ekipa z Ełku gwarantuje udaną zabawę i profesjonalną oprawę muzyczną każdej imprezy.

Szerokie instrumentarium z dwoma męskimi wokalami daje ogromny wulkan możliwości i energii.

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij